7 výhod cloudového pokladního systému


.

Podnikatelé stále častěji volí jednoduchý cloudový pokladní systém, který funguje na smartphonech, tabletech i PC, namísto komplikované registrační pokladny, která stojí tisíce korun. Jak vlastě ale takový systém funguje? Kde jsou Vaše data uložena? A jaké výhody Vám přináší cloudová pokladna helloCash?

Pokud přemýšlíte nad pořízením pokladního systému pro Vaše podnikání, nebo již pokladní systém máte, je důležité vědět, kde budou veškerá Vaše data ukládána, resp. kde jsou uložena. Některé pokladní systémy, včetně helloCash, využívají cloudových úložišť, která přinášejí řadu zásadních výhod.

Výhody cloudového pokladního systému:

1, Levnější než tradiční pokladny

Ve srovnání se standardní pokladnou, kterou je třeba zakoupit, nemá zákazník s cloudovým řešením žádné velké náklady. Smartphone, tablet, nebo počítač vlastní každý podnikatel, takže jediné, co je u cloudového pokladního systému nutné zakoupit, je tiskárna. Uštříte tak nemálo peněz, které můžete investovat jinde. Pokud dojde ke změně zákona a původní systém již není aktuální, stačí jej pouze aktualizovat, což se většinou děje automaticky. Není potřeba kupovat novou pokladnu, nebo nové programy.

2, Automatické aktualizace

S pokladnou založenou na cloudu je každý zákazník na dosah veškerým aktualizacím. S helloCash nemusíte řešit problémy s dodržováním zákona a kupováním nových programů a aktualizací. Systém se pro Vás pravidelně aktualizuje a obohacuje o nové funkce a možnosti, abychom Vám pomohli zvyšovat produktivitu a usnadnili Vašeho podnikání.

3, Zvýšení sazeb jedním kliknutím

Samozřejmě, nikdo nemá rád zvyšování cen. To je však občas nezbytné i pro naše uživatele. S cloudovým pokladním systémem, jako je helloCash, zvýšíte ceny snadno a rychle a můžete lehce zajistit, aby pokladní nezapomněl uplatnit nové ceny.

4, Přístup kdekoli

S cloudovým systémem máte nepřetržitý přístup k Vašim datům, aniž byste museli být přímo v prodejně. Díky vzdálené správě umožňuje helloCash podnikatelům kontrolovat tržby i zaměstnance z pohodlí domova. Pro odeslání faktury prostřednictvím e-mailu, nebo WhatsApp Vám stačí pouze tablet nebo telefon s připojením k internetu,

Taková kontrola na dálku je přitom u běžné off-line pokladny prakticky nemožná. Pokud pokladna není zapnutá a Vy nejste přímo na místě, k datům nemáte přístup.

5, Bezpečnost dat

Náš cloudový pokladní systém helloCash je hostován v Evropské unii, která má nejvyšší standardy pro bezpečnost dat. Kromě toho, veškerá Vaše data jsou zde zálohována, takže i kdyby došlo k jakékoliv poruše, nebo pohromě, o data z Vašeho podnikání nepřijdete.

6, Flexibilita

Pokladna na bázi cloudu nabízí uživateli flexibilitu, kterou dnes potřebuje. Fakturace kdekoliv, aktualizace automaticky. A nový design Vašeho obchodu již nemusí počítat s prostorem pro velkou a staromódní off-line pokladnu.

7, Více dat

Důležitá data a informace mohou být někdy firemním zlatem. Pokud znáte své zákazníky, můžete se jim snadno přizpůsobit a zvýšit tak Vaše příjmy.

V jaké době Vaši zákazníci nakupují nejvíce? Stojí za to otevřít v pondělí? Jaké jsou zisky Vašich pokladníků? Kdo z nich by mohl potřebovat další školení?

Na všechny tyto otázky a mnoho dalších lze odpovědět několika kliknutími.

Pokud již pokladní systém helloCash vlastníte, jistě víte, jak snadné a jednoduché je jeho ovládání a jak rychle můžete mít přístup ke všem firemním datům. Pokud jste ještě helloCash nevyzkoušeli, již naše helloCash verze zdarma Vám umožní vše, co jsme doposud zmiňovali. Není to lákavá nabídka?

 

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat přes naši helloCash kontatní stránku.

Chcete přejít do Vašeho účtu? Přihlášení k helloCash účtu

Nevíte si rady s nastavením některých funkcí helloCash? Mohu Vám pomoci videa na našem helloCash YouTube kanálu.

Mimochodem, znáte již náš helloCash internetový obchod? Vyberte si vhodnou a kompatibilní tiskárnu, tablet, nebo čtečku čárových kódů a vylepšete tak Váš obchod i služby.

 

 

Zpět