Gastro pokladna s novou funkcí kalkulace vrácení peněz


TPV para restaurantes y bares. La caja registradora helloCash

 

Všem majitelům a provozovatelům gastro provozoven nabízí helloCash GASTRO verzi svého pokladního systému. Tato verze je obohacena o mnoho funkcí speciálně určených pro gastronomický sektor. Nyní bychom Vám rádi představili také novou funkci této pokladny.

Pokud provozujete restauraci, bar, vinárnu, nebo třeba kavárnu, pak Vás jistě zaujme, že naši specializovanou pokladnu můžete používat v testovací verzi zcela zdarma.

Pokud již vlastníte jednu z verzí pokladního systému helloCash a chtěli byste vyzkoušet funkčnost naší gastronomické pokladny, pak je možné snadno přejít do této verze (a zase zpět).

 

Jak nastavit Gastro verzi pokladny

Po přihlášení k Vašemu účtu klikněte v navigační liště, která se nachází na levé straně obrazovky na:

1, Pokladna

2, Nastavení

3, Obecné

Následně zvolte sekci „Pokladna„.

Zde budete mít možnost zvolit si přechod ze standardní verze pokladny na Gastro pokladnu:

Charakteristiky a výhody gastronomické pokladny

1, Oddělená správa jednotlivých úseků

Můžete si vytvořit různé sektory, které budete spravovat odděleně, jako například: vnější bar, vnitřní bar, očíslované stoly, letní zahrádka a další spravované úseky.

2, Funkce individuálních objednávek

Je možné například účtovat u jednoho stolu zvlášť předkrmy, hlavní jídlo, zákusky nebo pití, pokud si to zákazník bude přát.

3, Funkce společných či oddělených plateb

Ať už se zákazníci u jednoho stolu rozhodnou platit celý účet společně, ve skupince po dvou lidech, nebo každý zvlášť, vždy můžete platbu v pokladně snadno zadat a vyúčtovat.

 

4, Možnost použití obrázků

Nabízené nápoje, jídla i další potraviny mohou mít přiřazeny obrázky, což zvyšuje rychlost celého procesu a usnadňuje orientaci především novým pracovníkům.

A pokud ještě nemáte tiskárnu účtenek, máme pro Vás řešení. Naše řada tiskáren je naprosto kompatibilní s pokladnou helloCash. Bezproblémový tisk je zajištěn. Dokonce i během rušných dní.

 

Nová funkce Gastro pokladny – kalkulace vrácení peněz

Doposud bylo možné zadat v gastronomické pokladně pouze přesnou částku k úhradě. Pokud zákazník platil například větší bankovkou, musel si pokladní/číšník sám spočítat, jakou částku je nutné vrátit.

Nyní byla Gastro pokladna obohacena o funkci kalkulace vrácení peněz v případě platby v hotovosti. Je možné zadat nejen účtovanou platbu, ale také výši hotovosti, kterou nám zákazník dal. Pokladna sama vypočítá, kolik peněz je nutné zákazníkovi vrátit.

Díky této nové funkci se nejen zabrání možným chybám ve výpočtu částky k vrácení, ale ušetří se také mnoho drahocenného času.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat přes naši helloCash kontatní stránku.

Chcete přejít do Vašeho účtu? Přihlášení k helloCash účtu

Nevíte si rady s nastavením některých funkcí helloCash? Mohu Vám pomoci videa na našem helloCash YouTube kanálu.

Mimochodem, znáte již náš helloCash internetový obchod? Vyberte si vhodnou a kompatibilní tiskárnu, tablet, nebo čtečku čárových kódů a vylepšete tak Váš obchod i služby.

Zpět