5nej.cz hodnotí helloCash jako druhý nejlepší EET systém na trhu


5nej.cz

V hodnocení pěti nej EET pokladních systémů na trhu si helloCash získala druhé místo. Podle hodnocení serveru 5nej se o toto místo zasloužila díky vynikající verzi zdarma, která je naprosto postačující pro potřeby malých podniků, díky nízkému paušálnímu poplatku a softwaru, který je kompatibilní s všemi druhy zařízení (včetně iOS).

Druhé místo pro helloCash

Redaktoři serveru 5nej hodnotili pět EET pokladen v porovnání cena/výkon. helloCash zde vyniká především nízkou cenou, přičemž drží krok s ostatními EET systémy v širokém rozsahu funkcí a zaujímá vedoucí místo v kompatibilitě se všemi operačními systémy, včetně aplikací iOS.

5 nej srovnání

Kliknutím na obrázek přejdete na hodnocení na stránkách 5nej.

Recenze na helloCash od redakce 5nej.cz

Vyšší tarify HelloCash bohatě postačující pro všechny druhy podnikání. Jde o rakouskou firmu, která se specializuje na registrační pokladny a expandovala i do České republiky. Verze zdarma je poměrně štědrá a menším podnikatelům může postačit. Naprostou konkurenční výhodou je zde vynikající kompatibilita se všemi typy zařízení (včetně Apple produktů). Na druhou stranu HelloCash není tak masově rozšířený jako jiné EET softwary.“ Přečtěte si celou recenzi zde.

Co vám může helloCash nabídnout

Pokladna helloCash se postará o vystavení dokladů, které jsou v souladu se zákonem o EET. Navíc vám usnadní organizovat vaše zásoby, kontrolovat včasné doplňování skladových zásob a poskytne detilní přehledy o tržbách. Součástí helloCash je například také online rezervační kalendář, který ocení především poskytovatelé služeb.

Mnohé z těchto zajímavých funkcí jsou dostupné již v helloCash vezri zdarma, takže si tuto pokladnu můžete vyzkoušet naprosto bez závazků a rizik i pokud se vás EET dosud netýká. helloCash můžete spustit na jakémkoli prohlížeči na vašem zařízení, ať už vlastníte počítač, tablet, smartphone, nebo produkty firmy Apple. Bližší informace o základních funkcích helloCash najdete zde.

Svou jednoduchostí a cenovou dostupností helloCash usnadnila celé řadě podnikatelů přechod na kdysi obávané EET. Zajímají vás příběhy některých z nich? Přečtěte si jak s helloCash vyřešili tento „problém“ ve firmě FITKO lila, Mazement.cz, Skandinávská krmiva, nebo Dalaman.

Zajímá vás něco ohledně helloCash? Neváhejte nás kontaktovat na:
Bezplatné telefonní lince: 226 289 900
nebo na e-mailu: info@hellocash.cz
Anebo na facebooku: helloCash zákaznická podpora

Zpět