helloCash nabízí řešení EET pro různá podnikatelská odvětví a velikosti podniků


řešení eet

Hledáte EET registrační pokladnu, která vám pomůže nekomplikovat vaše podnikání, ale naopak vám ušetří čas? Takovou, která se dokáže přizpůsobit vašemu podnikatelskému odvětví a také velikosti vašeho podniku? Právě jste ji našli. Přečtěte si …

6 důvodů proč je helloCash nejlepším řešením v České republice:

  1. Splňuje požadavky zákona o EET

Pokladní systém helloCash je v souladu se zákonem o EET, a to již v základní bezplatné verzi. Váš certifikát vložíte do systému během několika kroků. Přesvědčte se sami v tomto video návodu.

  1. Je snadno použitelný

Kamila Knotková – majitelka fitness centra pro ženy Fitko Lila překonala počáteční obavy z EET díky helloCash. Zvolila si pokladnu zdarma, kterou používala na firemním počítači, takže její investice do EET byly nulové a navíc práce v programu byla velice snadná jak pro ni, tak i pro její zaměstnance:

  1. Může růst společně s vaší firmou

helloCash nabízí řešení pro různé velikosti podniků. Zatímco začínajícímu podnikateli plně postačí pokladna Zdarma, rostoucí podnik ocení řešení, zahrnuté ve funkcích Střední, nebo Prémiové pokladny. Získá tím usnadnění procesů a úkonů, které mu ušetří čas a ve výsledku také peníze. Podívejte se, jaké funkce nabízejí jednotlivé modely helloCash.

  1. Pracuje napříč všemi zařízeními

Pokladní systém helloCash můžete spustit odkudkoli na jakémkoli typu zařízení: počítač, tablet, chytrý telefon. Postačí vám systém otevřít v prohlížeči, nebo přes aplikaci pro Android, nebo iOS.

  1. Nabízí bezplatnou konzultaci a přátelskou podporu

Agenti zákaznické podpory jsou vám vždy k dispozici, jak ať o používání této eet pokladny teprve přemýšlíte, nebo potřebujete poradit s její provozem. Můžete nás kontaktovat pomocí bezplatné zákaznické linky: 226 289 900, prostřednictvím e-mailu: info@hellocash.cz, anebo na facebooku: helloCash zákaznická podpora.

  1. Obrovský výběr funkcí z helloCash činí víc než jen eet pokladnu

Tým helloCash neustále pracuje na vývoji nových funkcí, které vám usnadní podnikání. Podívejte se jaké nejnovější funkce jsme pro vás v poslední době vyvinuli.

Zpět