Jak se helloCash stal populárním trendem eet registračních pokladen v Brně


eet pokladny brno

Už jsou to dva roky, co jsme uvedli helloCach pokladní software na český trh. Proto nás těší, že je naše eet pokladna populární na brněnsku.

Díky kvalitní a vzdělané pracovní síle, výborné logistické dostupnosti, široké škále studijních oborů různých úrovní, bohatému kulturnímu životu a dalším ukazatelům, se Brno stalo populární volbou začínajících podniků a start-upů.

Zajímavosti o městě Brno

Historické jádro města je obklopené řekami Svratkou a Svitavou. Rozkládá se pod kopci Petrov a Špilberk. Počátek jeho vzniku se datuje k začátku 11. století. Hrad Špilberk – jedna z nejvýznamnějších dominant Brna – byl založený ve 13. století jako královský hrad.

Historie Brna je opředena pověstí o strašlivém brněnském draku, který se zde kdysi ocitl a sužoval obyvatele Brna. Našel se však jeden statečný měšťan, který lstí obávaného draka zabil. Drak dodnes visí vycpaný na Staré radnici, jako připomínka na tuto událost.

Hantec je řeč, specifická pro obyvatele Brna. Původně byla běžně používána v 19. století a na začátku 20. století spíše sociálně slabšími vrstvami obyvatel. Dnes je však jednou z kulturních zvláštností Brna. Své základy má v tehdejší češtině, němčině, cikánštině, jidiš a dalších jazycích a také místních argotech.

Brno si i přes svůj městský charakter stále zachovává tradiční moravskou lidovou kulturu včetně lidových slavností. Nechybí zde moravské kroje, moravská vína, moravská dechová hudba, lidové tance a soutěže.

Brno moravské kroje

Dnes bychom vám rádi představili majitelku brněnského fitnes centra Fitko Lila, Kamilu Knotkovou. Stejně jako mnozí z vás, také ona musela své podnikání přizpůsobit zákonu o EET. A tak objevila helloCash. Promluvili jsme si s ní o EET, o její podnikání a samozřejmě také o helloCash:

Pokud si kladete otázku, zda helloCash může podporovat vaše podnikání nehledě na vaši lokalitu, tak ANO. Přejete si vyzkoušet helloCash a chcete se dozvědět víc? Neváhejte nás kontaktovat:

Bezplatná zákaznická linka: 226 289 900
Email: info@hellocash.cz
Jsme také na facebooku: helloCash zákaznická podpora

Zpět