Jak uplatnit poukaz na helloCash


Získali jste dárkový poukaz na služby a pokladny helloCash? Gratulujeme! V tomto návodu se dozvíte, jak svůj poukaz uplatnit. Je to velmi jednoduché a zabere vám to jen chviličku.

 

Krok 1

Přihlaste se do svého účtu helloCash (platí pro všechny typy účtů – placené i bezplatné). Rozklikněte menu „Můj Účet„, které najdete po levé straně vaší obrazovky, a vyberte „Produkty„:

Krok 2

Nyní klikněte na ikonku „Vybrat model pokladny„, která se nachází v levém horním rohu obrazovky v rámečku s názvem „Modely pokladny„:

Krok 3

V tomto kroku se dostanete se k samotnému výběru pokladny. helloCash v současné době nabízí 4 typy pokladen, o kterých se můžete více dozvědět zde. Až se rozhodnete pro tu pravou pokladnu pro vás (v našem případě si volíme Prémiovou pokladnu), vyberte ji stiskuntím tlačítka „Zvolit„:

Krok 4

Teď už jen zbývá vložit váš dárkový poukaz do políčka „Uplatnit kupónový kód„, které naleznete v levém horním rohu obrazovky (v našem příkladu jsme pro názornost vložili testovací kód „poukaz-test-abc“). Nezapomeňte kliknout na „Čerpat“ – tím zdárně uplatníte váš poukaz:

Krok 5

Na té samé stránce už jen stačí vyplnit vaše údaje, souhlasit s platebními podmínkami, a kliknout na „Kup teď“ – a můžete začít používat vaši novou zvýhodněnou pokladnu helloCash!

Zpět