Nejjednodušší eet pokladna pro vaše podnikání


eet nejjednodušší

Pokladna helloCash je nejjednodušší EET pokladna, která je vyvinuta tak, aby vám maximálně usnadnila vaše podnikání. helloCash ušetří čas, usnadní zaučení nových zaměstnanců a vyjde vám vstříc pokud pracujete mimo vaši provozovnu, nebo cestujete za vašimi zákazníky.

Co činí pokladnu helloCash nejjednodušší eet pokladnou?

  1. Spuštění helloCash na jakémkoli prohlížeči, na jakémkoli zařízení

Je to tak. S helloCash si nemusíte lámat hlavu s nákupem drahých zařízení, na kterých program poběží. Můžete ho spustit na vašem podnikovém počítači, chytrém telefonu, nebo tabletu. Dokonce i z pohodlí vašeho domova, nebo u vašich zákazníků, pokud si vaše podnikání vyžaduje cestování za klienty. K provozu helloCash vám postačí připojení na internet a můžete ho spustit na jakémkoli prohlížeči.

  1. Snadné nahrání certifikátu

Nahrání vašeho certifikátu, aby vaše podnikání bylo v souladu se zákonem o EET je záležitost několika jednoduchých kroků. Přesvědčte se v tomto návodu: Nastavení EET v helloCash

  1. Vlastní organizace přehledu nabízeného zboží a služeb

Vámi nabízené zboží a služby můžete do helloCash systému buď nahrát v .csv šabloně, která je k dispozici v programu helloCash, nebo manuálně vložit. Pořadí položek můžete v programu libovolně upravovat přetažením, přiřadit jim barvu, nebo obrázek. Usnadníte si tím orientaci v pokladně přesně tak, jak to vyhovuje vám.

  1. Platba a tisk účtenky v několika málo krocích

Jakmile máte zvolené nakupované položky vašeho zákazníka, stisknete tlačítko „Platba“. V okně, které se vám otevřete se vám nabídnou možnosti nastavení způsobu platby. Dále zde máte přednastavené jméno zaměstnance, který platbu provádí (lze změnit), nebo si můžete vybrat profil zákazníka z vaší helloCash databáze CRM (Zákazníci). Nyní už stačí jen potvrdit vytvoření účtenky, faktury v PDF, odeslání účtenky e-mailem nebo prostřednictvím aplikace WhatsApp.

  1. Vyhledávání v rámci helloCash

Novinkou v helloCash je funkce vyhledávání. Funkce vyhledávání v helloCash je efektivní a užitečná a pomůže vám najít ještě rychleji přesně to, co právě potřebujete. Bez ohledu na to, kde se v helloCash zrovna nacházíte, vyhledávací pole najdete vždy v liště v horní části stránky helloCash. Klepnutím na modré tlačítko s lupou se objeví vyhledávací pole před vámi. Více se dočtete v následujícím článku: Orientace ve vaší pokladně se právě stala snazší díky vyhledávači helloCash

Máte další otázky ohledně helloCash? Jsme vám vždy k dispozici na:
Bezplatné telefonní lince: 226 289 900
nebo na e-mailu: info@hellocash.cz
Anebo na facebooku: helloCash zákaznická podpora

Zpět