helloCash registrační pokladna: nejsnazší a nejlevnější řešení EET


nejlevnější eet řešení

Pokladna helloCash je plně vybavená eet registrační pokladna, která je tak dobrá, že neuvěříte, že je zdarma. A jak vaše podnikání poroste, nabídneme vám pokročilejší verze, které vyhovují potřebám vašeho podnikání a zároveň se vejdou do vašeho rozpočtu.

Ale poslechněte si také názory ostatních. Co říkají o helloCash naši zákazníci …

Instalovali jsme tiskárnu účtenek u našeho zákazníka Jana Lederera ve městě Toušov. Jan vlastní obchod s chovatelskými potřebami SkandinavskáKrmiva.cz.

„Pokladnu helloCash jsme si vybrali hlavně z toho důvodu, že pro náš rozjezd byla ze začátku zadarmo a pak jsme si mohli pořídit placenou verzi, ale za tak slušné peníze, že není problém na tu kasu vydělat,“ říká o helloCash Jan Lederer.

Pro Kamilu Knotkovou – majitelku fitness centra pro ženy Fitko Lila – volba helloCash vyplynula z událostí. Našla si na Internetu helloCash aplikaci zdarma a ve volných chvílích si zkoušela v ní pracovat. Brigádnice se snadno naučily pouze nejnutnější úkony v helloCash.

„Já jsem byla skutečně uživatel nadšený, protože jsem nejprve z EET měla strašný strach, dokonce jsem přemýšlela zavřít provozovnu kvůli EET. A tím, jak to pro nás bylo strašně jednoduché, počáteční náklady byly nulové, protože počítač i tiskárnu už jsme měli a nebylo potřeba nic nakupovat. A fungovali jsme dál tak, jak jsme fungovali do té doby,“ svěřuje se Kamila Knotková.

Mirek Řehoř, jeden z provozovatelů únikových her Mazement o helloCash říká:

„Pro správu našich EET dokladů používáme systém helloCash, protože je to efektivní a rychlé řešení. helloCash používáme na firemním počítači, webový prohlížeč plně stačí. Je to rychlé a není problém do systému zaučit nové brigádníky. Stačilo nám pouze dokoupit tiskárnu. Celý systém jsme si nainstalovali úplně sami, protože na tom není žádná věda.“

„Systém helloCash nabízí aplikace pro telefony a tablety, my jsme se rozhodli helloCash používat v iPadu,“ říká majitelka pekařství Dalaman v centru Olomouce.

„Rozhodli jsme se pro něj, protože má velice snadné používání, není zbytečně předražený a dokáži si s ním snadno poradit. Veškeré nastavení u systému helloCash proběhlo naprosto bez problému, za pár minut, i včetně nahrávání jednotlivých položek do skladů. Tento systém je velice rychlý, dobře se mi s ním operuje, všechno je přehledné.“

Zpět