Nová funkce: Vyhledávání klíčových slov ve Vašem účtu helloCash


 

Náš helloCash pokladní systém již byl obohacen o mnohé zajímavé funkce: stornování plateb a dokladů, dodací list, třídění položek, řízení zásob, denní uzávěrky, faktury a další. Tentokrát bychom Vám rádi představili novou funkci vyhledávání klíčových slov přímo ve Vašem účtu.

Náš pokladní systémem helloCash můžete být s Vámi všude, kde jej potřebujete. Můžete jej snadno spustit ve Vašem prohlížeči v notebooku, tabletu nebo smartphonu. Snadno jej nastavíte tak, aby se přizpůsobil Vaší oblasti podnikání. Navíc splňuje všechny zákonné požadavky EET již v základní bezplatné verzi.

To samo o sobě ovšem nestačí. Moderní pokladna by se měla neustále vyvíjet, zlepšovat a přizpůsobovat potřebám svých zákazníků. Proto se ji neustále snažíme obohacovat o nové funkce, které Vám usnadní Vaše podnikání.

Vyhledávací panel – funkce globálního vyhledávání

Dříve bylo nutné procházet různými částmi navigačního panelu, abyste našli to, co potřebujete. S naším novou globální vyhledávací funkcí můžete snadno vyhledávat klíčová slova v celém Vašem helloCash účtu. Rychle tak můžete najít vše, co potřebuje. Jediné, co musíte udělat, je použít vyhledávací panel v horní části stránky:

Přihlaste se do Vašeho účtu helloCash a vyzkoušejte tuto novou vyhledávací funkci! Nemáte doposud helloCash účet? Můžete vyzkoušet naši helloCash pokladnu zcela zdarma.

Jak používat vyhledávací panel

Do vyhledávacího panelu napište klíčové slovo, které hledáte.

Můžete hledat například:

  • číslo faktury
  • jméno zákazníka
  • název zboží (např. pro změnu ceny)
  • funkci ve Vašem účtu (např. „Rezervace“, „Zaměstnanec“, „Dodací listy“)

Použití vyhledávací funkce Vám ušetří mnoho času, který je pro Vaše podnikání tak důležitý.

Je tato funkce aktivní u bezplatného modelu helloCash?

Odpověď je jednoduchá: ANO! Všichni naši zákazníci mohou nyní používat tuto novou vyhledávací funkci ve svém účtu.

Potřebujete více funkcí, které Vám usnadní provoz Vašeho podnikání? HelloCash nabízí různé modely pokladního systému tak, aby se mohly přesně přizpůsobit každému podnikání.

Kde se dozvím nejrychleji o dalších nových funkcích?

S naším bezplatným newsletterem budete mít vždy aktuální informace. Případně si můžete sledovat aktuality v našem helloCash blogu.

Chybí Vám nějaká funkce ve Vašem pokladním systému a přáli byste si, abychom ji naimplementovali?

Přidejte Vaši novou funkci na přání na naší stránce Nové funkce. Vaše nápady a podněty jsou pro nás skvělou inspirací a budeme se snažit systém o Vaši funkci na přání obohatit.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat přes naši helloCash kontatní stránku.

Chcete přejít do Vašeho účtu? Přihlášení k helloCash účtu

Nevíte si rady s nastavením některých funkcí helloCash? Mohu Vám pomoci videa na našem helloCash YouTube kanálu.

Mimochodem, znáte již náš helloCash internetový obchod? Vyberte si vhodnou a kompatibilní tiskárnu, tablet, nebo čtečku čárových kódů a vylepšete tak Váš obchod i služby.

 

 

Zpět