Nové funkce helloCash


helloCash nove funkce

helloCash si pro své uživatele přichystal nadílku dalších užitečných funkcí, které vám usnadní každodenní práci v našem pokladním systému. Tentokrát jsme se rozhodli spustit tři dlouho očekávané funkce helloCash …

Seznamte se: Nové funkce helloCash

Individuální řazení zboží/služeb

Nyní můžete třídit vaše zboží a služby podle vlastní potřeby, pomocí možnosti individuálního třídění. Klikněte na tlačítkot „Seřadit“ a pak je jednoduše přetáhnete kamkoli chcete. Nezapomeňte ještě kliknout na tlačítko „Uložit“.

Třídění zboží podle jména, data, nebo ceny

Tato funkce vám bude velice užitečná až budete hledat některou položku zboží (např. starý produkt nebo drahý produkt ve spodní části seznamu). Pokud máte své zboží setříděné, bude vaše hledájí jednodušší a rychlejší, než procházet celý dlouhý seznam položek. Tato funkce je dostupná rovněž v oblasti „Vytvořit doklad“.

1,2,3…a položka zboží je přidána

Dosud nebylo možné přidávat nové zboží nebo službu a uložit je přímo na stránku „Vytvořit doklad“. Nyní to zvládnete během několika vteřin.

Představte si situaci, kdy jste právě vyložili nové zboží a ještě než přišla přílžitost zanést je řádně do skladu, přihlížející zákazník projevil o toto zboží ohromný zájem. Není třeba se kvůli tomu nechat vyvést z míry! Ani nemusíte předházet v menu helloCash na správu zboží.

Jednoduše kliknete na tlačítko „+“, vyplňte všechny informace o zboží, nebo službě, které chcete mít v systému uvedené a talčítkem „Uložit“ se vám okamžitě zobrazí v nabídce.

Pro snadnější seznámení se s těmito novými funkcemi, jsme pro vás připravili následující video návod: vytváření nových položek; přidávání a ukládání úplných údajů o zboží/službách; řazení zboží podle data, ceny, názvu, nebo vlastního řazení (drag & drop):

Vyzkoušejte nové funkce helloCash

Zde je návod, jak se zaregistrovat do helloCash: zaregistrujte se, vyplňte e-mailovou adresu, vyberte pobočku, zemi a heslo:

Zde se můžete zaregistrovat a zdarma využívat pokladní systém helloCash

Inspiroval vás tento příspěvek k návrhu nových funkcí? Neváhejte se s námi o své nápady podělit na: Nové funkce helloCash – hlasování

Máte dotazy ohledně helloCash? Neváhejte nás kontaktovat na:
Bezplatné telefonní lince: 226 289 900
nebo na e-mailu: info@hellocash.cz
Anebo na facebooku: helloCash Česko

Zpět