Organizujte objednávky a optimalizujte vaše prodeje s online rezervačním kalendářem helloCash


helloCash online kalendář

Každý správný podnikatel musí dbát na to, aby jeho stránky byly srozumitelné a uživatelsky jednoduché a aby napomáhaly jeho obchodu. Abyste se vyvarovali jakýchkoliv trapných situací, které by mohly poškodit pověst vašeho obchodu, helloCash nabízí možnost vložit online rezervační kalendář přímo do vašich stránek.

Vytvořte si svůj online rezervační kalendář během několika minut

 1. Tuto funkci spustíte kliknutím na oranžové tlačítko Produkt.

helloCash online kalendář1

 1. Aktivujte online kalendář a v okamžiku uvidíte záložku Online Kalendář v nabídce menu po levé straně.

helloCash online kalendář

 1. Následně můžete zvolit časové rozmezí, ve kterém je možné rezervovat schůzky.

helloCash online kalendář

 1. Můžete identifikovat služby, ceny a název pod kterým chcete aby se zobrazovaly ve vašem rezervačním kalendáři. Pokud nabízíte větší počet služeb, jejich třídění do kategorií vám zjednoduší mezi nimi snadno navigovat.

helloCash online kalendář

 1. helloCash vám také nabízí možnost nahlédnout na všechny rezervace v kterýkoliv okamžik. Můžete zde vidět zadané rezervace, uplynulé rezervace, rezervace vygenerované online kalendářem a ty které jste zadali manuálně.

helloCash online kalendář

 1. Můžete také použít online kalendář k uzavření, při přidání rezervací, které jste přijali po telefonu, anebo zadat soukromou schůzku.

helloCash online kalendář

 1. Konečně můžete také používat helloCash jako funkci pro váš webový rezervační systém. Získáte unikátní link, na kterém budou moci vaši zákazníci s vámi rezervovat schůzky.

 1. Můžete si přizpůsobit vzhled vašeho rezervačního kalendáře nahráním fotografie.

helloCash online kalendář

  1. A nakonec můžete propagovat vaše podnikání integrací unikátního odkazu na váš helloCash kalendář do vašich blogových příspěvků.

helloCash online kalendář

Vaši zákazníci si vás budou moci rezervovat ve 4 jednoduchých kliknutích:

 1. SLUŽBY: V první části vypište všechny služby, které nabízíte. Můžete je organizovat do kategorií a také přidat jejich ceny.
 2. ZAMĚSTNANEC: Můžete vašim zákazníkům nabídnout možnost zvolit si poskytovatele služby (například podle jmen vašich zaměstnanců).
 3. DATUM & ČAS: Jak už napovídá nadpis, tento krok nabízí zákazníkovi možnost zvolit datum a čas schůzky na základě časové dostupnosti vašich zaměstnanců. Vizuální nabídky časů, které může snadno synchronizovat se svým vlastním časovým harmonogramem.
 4. ZAREZERVOVAT TERMÍN: Zákazník zaznamená své jméno a příjmení a e-mailovou adresu do políček sloužících k tomuto účelu a potom už stačí potvrdit schůzku kliknutím na tlačítko: « Vložit rezervaci »

A to je vše! Během necelé minuty si váš zákazník jednoduše u vás rezervoval schůzku.

7 okamžitých výhod, ze kterých můžete těžit používáním automatizovaného online kalendáře pro vaše podnikání

 1. Maximalizujete čas věnovaný vašemu podnikání tím, že snížíte čas strávený rezervací objednávek prostřednictvím telefonu nebo e-mailů.
 2. Můžete si zvolit otvírací dobu podle nejvyužívanějších časových rozmezí a můžete si být jisti, že vás zákazníci v těchto časech navštíví. Navíc tak můžete snáze balancovat váš profesionální a osobní život.
 3. Máte okamžitý přehled o časech, které zůstaly nevyužité a které je třeba více propagovat, aby byly využité a začaly se více využívat v budoucnu.
 4. Máte inovativní a profesionální působení na internetu, protože poskytujete tuto funkci na vašich stránkách. Inovace otvírá dveře novým zákazníkům.
 5. Vyhnete se chybám se zdvojenou rezervací n stejný časový úsek. Eliminujete čekací dobu zákazníků a tak zvýšíte jejich loajalitu.
 6. Získáte souhrnné informace o vašich zákaznících a vytvoříte zprávy, které vám pomohu porozumět profilu vašeho typického zákazníka.
 7. Snadněji si zorganizujete vaše podnikání, protože budete mít jasnou představu o vašem časovém plánu, ušetříte energii a čas strávená plánováním schůzek online a zvýšíte tak obrat.

Abychom to shrnuli, helloCash online rezervační kalendář vám pomůže lépe organizovat čas zobrazením vašich volných termínů, a přitom vám poskytne shrnutí základních informací o vašich schůzkách. Proto je tento nástroj opravdovou úsporou času a představuje lepší komunikaci mezi vámi a vašimi zákazníky.

Obrazně řečeno, vaše služby a produkty jsou prezentovány jasným a přesným způsobem. Používání kalendáře je pro zákazníka mnohem jednodušší: nemusí si s vámi vyměnit několik e-mailů, nebo se vás snažit zastihnout na telefonu, aby si rezervoval schůzku. Navíc podle našeho názoru budou vaše webové stránky působit v očích návštěvníků profesionálněji.

A teď už zbývá jen to vyzkoušet v praxi!

Zpět