Profesionální EET registrační pokladny jsou pro vás dostupnější


pokladny pro eet

helloCash je profesionální eet registrační pokladna, která pomáhá více než 20 000 podnikatelům v České republice, Rakousku a Německu. Být 100% v souladu se zákonem o EET je naší přední prioritou. Využitím rozsáhlého průzkumu a přesnosti jsme pro vás připravili také profesionální modely tohoto obchodního softwaru.

Měsíční poplatky za tyto profesionální modely začínají na 89,- Kč za měsíc. S heloCash máte dokonce možnost transformovat váš telefon, nebo tablet na plně funkční registrační pokladnu, takže můžete:

  1. Trénovat nové pracovníky rychleji – Do helloCash se můžete přihlásit kdykoliv a odkudkoliv, a také třeba z několika zařízení najednou. To vám umožní snadno snadno školit nové zaměstnance/brigádníky. Máte možnost udělit jim omezený přístup a naučit je pouze ty nejdůležitější úkony.Navíc můžete do systému vstoupit i pokud se zrovna nenacházíte v místě provozovny a vaši zaměstnanci potřebují vaši radu.
  2. Snadno spravovat inventář skladu – Pokud máte seznam vešekerého vašeho zboží v tabulce, není nic jednoduššího, než tento soubor nahrát do helloCash. Systém vám dále umožňuje snadno tyto položky třídit přetažením a dokonce i nahrát fotografie vašeho zboží, či služeb. helloCash je samozřejmě také plně kompatibilní s čtečkou čárových kódů.
  3. Zlepšit a zrychlit obsluhu zákazníků – Jistě to znáte, ve špičkách se řady zákazníků prodlužují a vy máte k dispozici jen jednu pokladnu. S helloCash se vše změní, pokladnu můžete využívat na dvou zařízeních zároveň a zdvojnásobit tak rychlost obsluhy zákazníků.

helloCash nabízí aplikaci iOS, která změní váš iPad, či iPhone na profesionální pokladní systém.

helloCash POS for iOS

S využitím helloCash aplikace pro Android, získáte plně funkční pokladní systém na vašem chytrém telefonu, nebo tabletu.

helloCash POS for Android

Chcete znát víc informací o aplikacích pro iOS a Android?? Neváhejte nás kontaktovat na:
Bezplatné zákaznické lince: 226 289 900
nebo na e-mailu: info@hellocash.cz

Zpět