helloCash, profesionální registrační pokladna pro obchod dodá vašemu podnikání digitální podobu


pokladní software pro obchod

Pokud jste vlastníkem obchodu, neustále se snažíte optimalizovat náklady tak, aby investovaná částka přinesla požadované výnosy. Jistě jste si v případě registrační pokladny položili stejnou otázku: „Přinese pořízení registrační pokladny mému obchodu nějaké výhody?“

Nabízíme vám 7 důvodů proč přejít k digitalizaci vašeho obchodu s profesionálním pokladním softwarem helloCash:

  1. Modernizujete vaše pracovní prostředí vašeho obchodu pomocí registrační pokladny na tabletu.

Všechny vaše skladové položky a nabízené služby budou přehledně k dispozici, včetně cen, obrázku, popisu, počtu kusů na skladu, to vše díky pokladnímu softwaru helloCash. Navíc nemusíte investovat do drahých počítačů, helloCash můžete spustit na internetovém prohlížeči jakéhokoliv tabletu.

  1. Registrační pokladna na tabletu, nebo chytrém telefonu vám umožní kompletní mobilitu.

Pokud za vašimi zákazníky cestujete, můžete si váš pokladní software vzít kamkoliv s sebou a provádět platby kdykoli a odkudkoli. Stačí připojení na internet.

  1. Tisknete účtenky během několika vteřin, čímž zlepšíte kontakt se zákazníky.

Jsou vaši zákazníci netrpěliví, jakmile musí čekat na obsloužení ve frontě? S pokladním systémem tisknete účtenky během několika málo vteřin, takže zrychlíte obsluhu zákazníka a váš obchod tím neutrpí.

tiskárna cashino ptp-II

  1. Získáte možnost propojit online prodeje s prodeji na vaší kamenné prodejně.

Využití pokladního systému vám umožní centralizovat veškeré prodeje a zjednodušit tak vaše účetnictví.

  1. Usnadníte si řízení zaměstnanců.

Pomocí systému autorizace zaměstnanců můžete rozhodovat, jak rozsáhlé přístupy získají kteří z vašich zaměstnanců. Systém helloCash vám navíc umožňuje ke každé platbě přiřadit jméno vašeho zaměstnance a jejich výkony můžete následně analyzovat v denních/měsíčních přehledech tržeb.

  1. Zvýšíte počet objednávek díky rezervačnímu kalendáři, vloženém do vašich webových stránek.

helloCash nabízí možnost integrace rezervačního kalendáře s pokladním systémem. Získáte unikátní link, na kterém budou moci vaši zákazníci s vámi rezervovat schůzky. Jak to celé funguje? Přečtěte si podrobný návod zde.

helloCash online kalendář

  1. Získáte dodatečné funkce.

K helloCash můžete snadno připojit scanner, vaše účtenky lze zaslat zákazníkům také e-mailem, získáte systém CRM pro řízení vztahu se zákazníky a mnohé další funkce. Přečtěte si seznam funkcí, nabízených pro jednotlivé modely helloCash.

Pokud se rozhodujete, který z těchto modelů bude pro váš obchod a podnikání nejvýhodnější a přinese vám nejvíce výhod, rádi vám poradíme. Můžete nás kontaktovat na:

Bezplatné zákaznické lince: 226 289 900
Prostřednictvím emailu: info@hellocash.cz
Anebo na facebooku: helloCash zákaznická podpora

Zpět