Stovky spokojených uživatelů zavedly helloCash a vyhnuli se tak EET pokutám


hellocash partner

Už od října 2016 nabízí pokladní systém helloCash podporu podnikatelům z různých sektorů a různých velikostí. Jeho jednoduchost a cenová dostupnost usnadnila řadě podnikatelů přechod a EET, kterého se tenkrát mnozí z nich obávali. A proto bychom tento příspěvek rádi věnovali vám, našim uživatelům a také partnerům!

EET řešení od helloCash ve fitness centru FITKO lila

Majitelka brněnského fitness centra FITKO lila pro ženy, Kamila Knotková je nadšeným uživatelem helloCash:

Měla jsem z toho ze začátku strašný strach, dokonce jsem přemýšlela, že provozovnu zavřeme kvůli EET. A vlastně tím, jak to bylo strašně jednoduché, počáteční náklady pro nás byly nulové, protože to technické zázemí – počítač i tiskárnu jsme tu měli i původně, takže jsme na to jen najeli a počáteční náklady byly 0.“

EET řešení od helloCash v únikové hře Mazement

Mirek Řehoř z Mazement.cz centra pro únikové hry v Praze se rozhodl pro helloCash, protože je to efektivní a rychlé řešení. Ke správě helloCash používají firemní počítač a webový prohlížeč a přestože zaměstnává často brigádníky, není pro ně problém se naučit v programu pracovat.

EET řešení od helloCash v prodejně s chovatelskými potřebami Skandinávská krmiva

Jan Lederer vlastní obchod s chovatelskými potřebami Skandinávská krmiva ve městě Touškov a používá helloCash pro svůj každodenní byznys. Jan Lederer oceňuje na helloCash především její cenovou dostupnost.

EET řešení od helloCash v pekařství Dalaman

Pekařství Dalaman v centru Olomouce je rodinný tým milovníků kvalitních výrobků s pečivem od těch nejlepších místních pekařů s tradicí.

Dalaman na helloCash oceňuje snadné používání, rychlé nastavení, přehlednost a také třeba zákaznickou linku, kde jim poradí s jakýmikoli dotazy, nebo nastavením.

Přemýšlíte také nad EET pokladnou? Navštivte naše stránky hellocash.cz a podívejte se co všechno pokladní systém helloCash umí.

Pokud potřebujete poradit, můžete nás kontaktovat na zákaznické telefonní lince: +420 226 289 900 v časech 09:00 – 17:00, anebo na e-mailu: info@hellocash.cz

Zpět