Orientace ve vaší pokladně se právě stala snazší díky vyhledávači helloCash


navigace

Pokladnu helloCash vždy navrhujeme a vyvíjíme s myšlenkou na vás, naše uživatele. Od začátku jsme se snažili vytvořit online pokladnu, která je snadná pro navigaci. Toto je nyní ještě jednodušší díky novému přidanému prvku – vyhledávacího pole helloCash.

Jak se dostat do vyhledávacího pole helloCash

Funkce vyhledávání v helloCash je efektivní a užitečná a pomůže vám najít ještě rychleji přesně to, co právě potřebujete. Bez ohledu na to, kde se v helloCash zrovna nacházíte, vyhledávací pole najdete vždy v liště v horní části stránky helloCash. Klepnutím na modré tlačítko s lupou se objeví vyhledávací pole před vámi.

vyhledavac helloCash

Automatické doplnění slov

Jakmile začnete psát, co hledáte, vyhledávač helloCash vám automaticky nabídne výrazy, které byste mohli hledat. Toto je typ automatického doplnění slov, které pravděpodobně již znáte z Googlu a dalších předních světových vyhledávačů. Chtěli jsme jít ještě o krok dál a pomoci vám ještě více. Vyhledávač helloCash strukturovaně organizuje tyto termíny, takže se vám vždy ukáže název výrazu a krátký popis. V okamžiku budete vědět, co přesně hledáte.

automaticke vyhledavani hellocash

A nyní už zbývá říci: otevřete si helloCash a vyzkoušejte to!

Zpět