S helloCash můžete vytvořit nabídku s vaší registrační pokladnou zdarma


helloCash funkce nabídka

helloCash přichází s další funkcí na přání: Funkce nabídky. Můžete teď vytvářet nabídky přímo ve vašem pokladním systému helloCash, bez nutnosti využití dalšího softwaru. Jakmile je nabídka vyytvořena v systému helloCash, můžete ji snadno proměnit v doklad (účtenku nebo fakturu). Tato funkce je pro vás k dispozici zcela zdarma.

Funkce nabídky od aktivace až po platbu:

Funkci nabídky aktivujete v horní liště kliknutím na tlačítko Produkty → Aktivovat. Funkce nabídky se vám zobrazí v menu po levé straně.
Kliknutím na Nastavit nabídku se vám zobrazí všechny vaše nabízené služby a zboží.

helloCash funkce nabídky

Zvolte službu / zboží, pro které chcete vytvořit nabídku a klikněte na oranžové tlačítko upravit:

helloCash funkce nabídky

Řekněme, že chcete vytvořit nabídku účesů pro 10 družiček se slevou 20%. Cena jednoho účesu je 500 Kč. Takže upravíme cenu na 5 000 Kč a přidáme slevu například 20%. A naše nastavení uložíme.

helloCash funkce nabídky

Kliknutím na tlačítko Vytvořit nastavíte nabídku. Zvolte její název, zaměstnance a zákazníka, kterého se nabídka týká. Nabídku můžete uložit jako PDF, odeslat e-mailem, nebo pouze uložit.

helloCash funkce nabídky

Všechny uložené nabídky najdete v menu pod Správa nabídek. Odsud můžete opět zvolit zaměstnance, který má službu na starosti a také přejít k zaplacení dokladu.

helloCash funkce nabídky

Takže teď už zbývá jen vytvořit nabídku, schválit ji v systému helloCash a sdílet ji s vašimi zákazníky!

Zpět