Speciální nabídka pro zákazníky helloCash a vaše úspěchy v prodeji


zentrada_hellocash

Jak správně platit!

Úspěch v maloobchodě dnes vyžaduje stále širší sortiment výrobků a neustále nové propagační nápady, aby bylo možné optimálně využít stávající frekvenci zákazníků.

A proto nás těší, že Vám můžeme nabídnout další nejmodernější maloobchodní řešení prostřednictvím partnerství se zentradou, největším evropským maloobchodním portálem pro nákup spotřebního zboží.

400 000 položek od 500 dodavatelů, které si centrálně můžete objednat a částečně centrálně k dispozici prostřednictvím online platformy pro zadávání zakázek – tak nakupování funguje dnes!

Aktivní a zákaznicky orientovaná sortimentní politika vyžaduje větší nezávislost jednotlivých dodavatelů. Se zentradou získáte online a mobilní přístup k obrovskému sortimentu zboží za skvělé ceny, nízké minimální ceny objednávky a spoustu sortimentních nápadů od nejlepších dodavatelů z celé Evropy.

zentrada_screen

Jednoduše spravujte své dodavatele, nákupní vozíky a seznamy objednávek online, objednávejte a plaťte se 100% ochranou kupujících TradeSafe. S distribucí zentrada.Distribution mohou být dodávky od různých dodavatelů zařazeny do objednacího procesu společné objednávky.

Získejte PRÉMIOVÉ ČLENSTVÍ ZDARMA v hodnotě 98,- Euro na všechny online funkce, dopravu zdarma k mnoha dodavatelům a platby kreditní kartou zdarma po dobu prvních 6 měsíců. Navíc s naším slevovým kódem obdržíte počáteční kredit v hodnotě 35 euro na první objednávku prostřednictvím zentrady.

Důležité – registrujte se nyní a získejte výhody:

Zaregistrujte svůj osobní registrační kód na www.zentrada.eu nebo pokud již máte členství pod MyZentrada:

Kód slevového kupónu: ZEN-CASH-30062018

Slevový kupón platí do 30. června 2018

 

 

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte kontaktovat zákaznický servis zentrada na čísle 0931-35981-10.

Přejeme úspěšné podnikání!

Zpět